Konstantinovy Lázně - Lázně Vašeho srdce

CZDERU
test

Kariéra

Posláním společnosti Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s. je navracet zdraví lidem s nemocemi srdce a cév a s nemocemi pohybového aparátu, nervové soustavy, s cukrovkou, a to především s jejími cévními a nervovými komplikcemi.

Aktuálně hledáme kolegyně a kolegy, kteří se chtějí zapojit do našeho týmu a pomáhat nám naplňovat naše poslání, kterým je nejen navracet lidem zdraví, ale i vytvářet jim druhý domov při pobytu v našich malebných lázních.

Naše společnost si váží práce všech svých zaměstnanců a soustavně pečuje o jejich spokojenost s vědomím, že jen kvalitní a spokojení zaměstnanci jsou předpokladem spokojenosti našich lázeňských hostů a úspěšnosti léčení.

Našim zaměstnancům nabízíme komplexní benefitní program. Samozřejmostí je možnost ubytování na naší ubytovně a specializovaným profesím nabízíme i možnost přidělení služebních bytů. Poskytujeme nadstandardní příplatky z práci přesčas, za práci v sobotu a v neděli, za práci v rozdělené směně, za noční práci, zajímavé odměny za pracovní pohotovost. Zajišťujeme  zaměstnancům ve všech směnách stravování. Podle délky zaměstnání u nás mohou zaměstnanci žádat  o příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření. A nabízíme toho mnohem více. Přijďte se informovat.

Aktuálně hledáme kolegyně a kolegy na pracovní pozice:

lékař/lékařka

fyzioterapeut/fyzioterapeutka

nutriční terapeut/terapeutka

všeobecná sestra

Informace poskytne: Mgr. Hana Reissová, tel. 723 841 028, luk@konstantinovy.cz

vrchní čníšk/servírka do hotelu Jirásek

číšníci a servírky

kuchaři a kuchařky

pomocní kuchaři

číšník a kuchař do grilovacího domečku

brigádníky do servisu

stážisty – studenty oborů číšník/servírka, kuchař/kuchařka, cestovní ruch

Informace poskytne: Emilie Sýkorová, tel. 374 615 509, provoz@konstantinovy.cz

údržbář

pokojská

Informace poskytne: Jaroslava Jindrová, tel. 374 615 517, mtz@konstantinovy.cz

 

Žádosti o práci můžete zasílat elektronicky na adresu personalni@konstantinovy.cz

 

AKTUÁLNĚ HLEDÁME BRIGÁDNÍKY NA TYTO POZICE:

Pokojská

Údržbář

Kuchař/kuchařka

Vrchní číšník/servírka

Číšník/kuchař

 

 


 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; "v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Následujte nás

FacebookFacebook