Konstantinovy Lázně - Lázně Vašeho srdce

CZDERU
test

Léčebný dům Prusík

Léčebný dům Prusík

Lázeňský dům Prusík

Prusík je naším hlavním a největším lázeňským a léčebným domem s 8 jednolůžkovými, 55 dvoulůžkovými pokoji a 4 luxusními, nadstandardně vybavenými apartmány. Budova je vybavena non - stop recepcí, jídelnou, kavárnou s terasou, bezbariérovým přístupem a výtahem. Hlavní balneo provoz se solnou jeskyní se nachází v přízemí a 1. patře této budovy. Na recepci je možnost zakoupení dárkových a upomínkových předmětů, časopisů, novin a doplňkových výrobků k solné jeskyni. Je zde k dispozici rovněž stálá lékařská služba.
Pokud se k nám chystáte autem, můžete parkovat přímo u LD Prusík.
Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem.

PARKOVÁNÍ
 

Parkování je u lázeňského hotelu Prusík zcela zdarma.Fotogalerie

289 294 293 291 292 288 287 286

Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN

Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN

Nabízíme celkem 16 komfortně vybavených apartmánů ve 4 kategoriích. V designu interiéru hotelu upřednostňujeme čisté linie, u vybavení apartmánů kombinujeme moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. Dbáme na spojení kvality, funkčnosti i estetické hodnoty. Chceme našim hostům zajistit po všech stránkách exkluzivní pobyt.Fotogalerie

317 315 314 316 313 319 318

Lázeňský hotel Jirásek

Lázeňský hotel Jirásek

Lázeňský hotel Jirásek

Budova se 4 jednolůžkovými a 24 dvoulůžkovými pokoji je vybavena recepcí, otevřenou denně od 7.00 do 19.00 hodin, s možností zakoupení dárkových a upomínkových předmětů, časopisů a novin. K dispozici je restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek pro Nordic Walking, rehabilitační bazén. Bezbariérový přístup, výtah, salónek s internetovým Wi-Fi připojením jsou samozřejmostí. Počítač s  pevným připojením na internet naleznete vedle recepce. Hosté ubytovaní v tomto hotelu jsou stravováni přímo v restauraci lázeňského hotelu Jirásek. Parkovací místra jsou bezprostředně vedle hotelu.
Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem.
Část pokojů je s balkonem.

PARKOVÁNÍ

Výše parkovného na parkovišti vedle hotelu Jirásek je ve výši 40,- Kč/den. Vratná záloha za půjčení dálkového ovládání ve výši 500,- Kč za dobu parkování. Platby se provádí přímo na recepci v hotelu Jirásek.
Bezplatné parkování je cca 150 m od hotelu Jirásek na autobusovém nádraží.Fotogalerie

301 299 432 300 297 296 295 302

Lázeňský penzion Palacký

Lázeňský penzion Palacký

Lázeňský penzion Palacký

Lázeňský penzion Palacký s 16 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského hotelu Jirásek. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu.
Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wi-fi.Fotogalerie

308 307 306 305 304 303

Lázeňský Penzion Purkyně

Lázeňský Penzion Purkyně

Lázeňský penzion Purkyně s 12 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského penzionu Palacký. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu.
Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wifi.
Fotogalerie

312 309 310 311

Lázeňský penzion Mánes

Lázeňský penzion Mánes

Lázeňský penzion Mánes

Budova s 11 jednolůžkovými a 11 dvoulůžkovými pokoji se nachází velmi blízko centra města a léčebného domu Prusík.
Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wi-fi.
Parkovat je možné vedle lázeňského domu.Fotogalerie

68 69 70 71

Lázeňský penzion Marie

Lázeňský penzion Marie

Lázeňský penzion Marie

Penzion s 20 jednolůžkovými a 4 dvoulůžkovými pokoji, leží na okraji lázeňského parku, 200 m od léčebného domu Prusík. Jeho součástí je tělocvična, cvičná ergometrie a masérské služby. V této budově se také nachází lázeňská laboratoř.

Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizí, rádiem a telefonem.


Lázeňský penzion Mír

Lázeňský penzion Mír

Lázeňský penzion Mír

Ubytování v této budově s 8 jednolůžkovými a 5 dvoulůžkovými pokoji, je vhodné i pro skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství. Společné sprchy a WC.
Část pokojů je s balkonem.


Lázeňský penzion Praha

Lázeňský penzion Praha

Lázeňský penzion Praha

Rovněž tento penzion s 18 jednolůžkovými a 1 dvoulůžkovým pokojem, je vhodný pro jednotlivce i skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství, sprchy a WC společné.
V budově je k dispozici společenská místnost s televizí.


 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; "v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Následujte nás

FacebookFacebook