Konstantinovy Lázně - Lázně Vašeho srdce

CZDERU
test

Komplexní léčba

Komplexní léčba je léčebný pobyt, který plně hradí zdravotní pojišťovny. Pacientovi je pro pobyt v lázních vystavena pracovní neschopnost, pokud ji vyžaduje.
Lékařský návrh na komplexní lázeňskou péči vystaví pacientovi jeho praktický lékař na doporučení odborného lékaře - internisty nebo kardiologa - a zároveň navrhne vhodné místo pro lázeňskou léčbu (lázeňskou léčebnu). Lékařský návrh předá pacient zdravotní pojišťovně, u které je pojištěn. Příslušný posudkový lékař pak schvaluje poskytnutí komplexní lázeňské péče a navržené lázně. Schválený návrh předá zdravotní pojišťovna lázeňské léčebně, která podle platných předpisů pacienta na lázeňskou léčbu předvolá. Pacient, který obdržel komplexní lázeňskou péči se stupněm naléhavosti I. musí lázeňskou péči nastoupit nejpozději do jednoho měsíce od data vystavení návrhu. Pacient se stupněm naléhavosti II. potom do tří měsíců od data vystavení návrhu. Zdravotní pojišťovna hradí pacientovi lázeňské léčení, celodenní stravování a ubytování.

Komplexní lázeňská péče, příspěvková lázeňská péče, ceník příplatků ke KLP, hotelové ubytování 2018Fotogalerie

283 285 284 282 281 280 279 278

Indikace

Hlavní indikace léčené v Konstantinových Lázních
-    stavy po infarktu myokardu
-    stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na srdci, aortě a velkých cévách
-    ischemická choroba srdeční
-    stavy po operaci srdečních vad vrozených nebo získaných
-    stavy po perkutánní transluminální koronární angioplastice (PTCA a PCI)
-    stavy po akutní karditidě, vrozené a získané srdeční vady
-    hypertenze, hypercholesterolémie, hyperlipoproteinémie a dyslipoproteinémie
-    onemocnění aorty a velkých tepen končetin (HK, DK ), hlavy, krku a pánve
-    stavy po trombózách a embofleditidách
-    stavy po operacích varixů, chronický lymfatický edém, funkční poruchy periferních cév, vertebrogenní syndrom algický

Mezi vedlejší indikace, které se v Konstantinových Lázních léčí, patří především další choroby pohybového systému, výměny látkové (diabetes mellitus) a dýchacího ústrojí.


Příspěvková léčba

Příspěvková lázeňská péče je léčebný pobyt, při kterém zdravotní pojišťovny hradí pouze náklady na léčbu. Konkrétně náklady na vstupní, kontrolní a výstupní lékařské vyšetření a léčení v lázních. Pacient si hradí ubytování a stravování. V tomto případě není pacientovi vystavena pracovní neschopnost a lázeňskou péči čerpá v rámci své dovolené.
Lékařský návrh na příspěvkovou lázeňskou péči vystaví pacientovi jeho praktický lékař na doporučení odborného lékaře - internisty nebo kardiologa. Lékařský návrh předá pacient zdravotní pojišťovně u které je pojištěn. Posudkový lékař pak schvaluje poskytnutí příspěvkové lázeňské péče. Místo pro lázeňskou péči - lázeňskou léčebnu - si vybírá pacient sám. Schválený návrh předá zdravotní pojišťovna pacientem vybrané lázeňské léčebně a k návrhu zároveň přiloží další požadavky pacienta - kategorie ubytování, nástupní termín a podobně. Lázeňská léčebna potom pacienta s ohledem na žádaný termín na lázeňskou léčbu předvolá. Příspěvkovou lázeňskou léčbu musí pacient nastoupit nejpozději do šesti měsíců od data vystavení návrhu. Zdravotní pojišťovna hradí pacientovi náklady na léčení.


Samoplátecké pobyty

Samoplátecký lázeňský pobyt si pacient hradí v plné výši sám. Výhodou je možnost zvolit si libovolný termín nástupu do lázní i počet dní zde strávených

  • Veškerá vyšetření, případně léčení  mimo rámec vstupní konzultace či vstupního vyšetření lékařem (za účelem indikace léčebných procedur), je klient povinen uhradit hotově dle platného ceníku, který je k dispozici na „Rozpisu procedur“ nebo na recepci.


 


Dárkový poukaz

Chcete udělat radost svým blízkým či známým? Hledáte vhodný dárek k výročí, narozeninám nebo jen chcete potěšit své milé? Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a.s. nabízejí dárkové poukazy na všechny své pobyty a wellness služby. Poukaz vám zašleme do 1 týdne.

Stačí když si vyberete z naší nabídky a vyplníte kontaktní formulář na hlavní straně. Ostatní už zařídíme sami.


 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; "v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Následujte nás

FacebookFacebook